مبارک بادا

بسم الله

یکم-میلاد سیب خوشبو پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله)بر تک تک شما عزیزان مبارک باشه. ان شاءالله هر حاجتی که دارید(البته از نوع مشروعش)رو کریم اهل بیت بهتون بده.

دوم-می خواستم برای این روز عزیز یک کار ویژه کرده باشم.از اونجایی هم که این روزها سرمون توی دانشگاه خیلی شلوغه و امشب(شب ولادت)در خوابگاه افطاری داریم و هفته ی آینده هم مراسم قدس رو داریم و از طرف دیگر کلاس های دانشگاه خیلی فشرده است بهترین کار رو این دیدیم که وبلاگ های حسنی رو معرفی کنیم.تا شما هم بروید در این وبلاگ ها و حال و هوای آن ها رو هم در این روز عزیز درک کنید.

سوم-کلا طبق آخرین آمار هشت وبلاگ حسنی در اینترنت وجود دارند که یکی اش سیب خوشبوئه و نیازی به معرفی نداره04.gif.اما هفت وبلاگ دیگر:

۱-هیئت امام حسن مجتبی(علیه السلام)

حسن کهریزی این وبلاگ رو می چرخونه و شاید بشه گفت اولین وبلاگ فعال حسنی توی اینترنت بوده.الآن حسن آقا به دلیل درسشون که در شهرستان هست کمتر وقت می کنند به وبلاگشون برسند.اما وبلاگ بسیار زیبا و وزینی دارند.آخرین تاریخ به روز رسانی این بزرگوار تا الآن شنبه؛۲۱ مرداد امسال بوده.

ضمنا این عزیز هر ساله شب ولادت رو به روی حرم مطهر حضرت معصومه(سلام الله علیها)در میدان آستانه قم یک ایستگاه صلواتی بزرگ راه می اندازند.اگر قسمت بشود شب ولادت خواهیم رفت.

۲-هیئت محبان المجتبی(علیه السلام)-نازی آباد

مدیریت این وبلاگ به عهده ی وحید منفرد است.او هم از قدیمی کارهای پرشین بلاگ است و از ولادت امام حسین(علیه السلام)تا حالا به وبلاگش سر نزده.

۳-یا کریم اهل بیت(علیه السلام)

وبلاگ علی شایق است که علاقه ای به به روز رسانی سریع ندارد.علی خواننده هایش را دق می دهد تا به روز کند.آخرین به روز رسانی اش برای ۱۷مرداد است.علی آقا در آخرین مطلبش به سیاست تند تند به روز کردن شدیدا انتقاد کرده.

۴-غریبانه

وبلاگ رحیمه است.نام زیبایی که برای وبلاگش انتخاب کرده با امام حسن(علیه السلام)ارتباط مستقیم دارد.یکی از فعال ترین وبلاگ های جدید نویس است که در پرشین بلاگ فعالیت می کند.هفته ی گذشته وبلاگ او به عنوان وبلاگ برتر هفته در پرشین بلاگ در رشته مذهبی اعلام شد.آخرین مطلب او واقعا خواندنی است.

۵-یا امام حسن مجتبی ادرکنی

غلام مجتبی این وبلاگ را به روز می کند.تاریخ آخرین به روز رسانی اش به یک مهر برمی گردد. او هم یکی از وبلاگ نویسان حسنی جدید است.

۶-هیئت محبان و جان نثاران امام حسن مجتبی(علیه السلام)

بدون اغراق عظیم جان آبادی ترکانده است.او در این هفته که نزدیک به ولادت آقا است هر روز وبلاگش را به روز می کند و علاوه بر روز شمار نیمه ی رمضان؛حرف هایی برای گفتن دارد.قالب وبلاگ او بسیار جذاب است.خوشا به سعادتش!

۷-عشق اهل بیت(علیهم السلام)

یکی از گمنام ترین وبلاگ های حسنی است.نوکر امام حسن(علیه السلام)این وبلاگ را به روز می کند.

اگر هم خیلی بی رنگ و لعاب هست ببخشید.از سایت دانشگاه به روز کردم.با بدوی ترین امکانات!01.gif

/ 20 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ميثم

سلام حسن جان.....خوبي؟؟؟يادي از ما نميكني ديگه!!من اون سر ايران و تو اين سر ايران....ولي دلها به هم نزديكه.....

ميثم

اميدوارم تو اين ماه منو از دهاي خيرت بي بهره نگذاشته باشي...و البته اين شبها هم كه جاي خودشو داره...منم از ۲۰ ماه مبارك به تهران اومدم...و تا ۳ روز بعد عيد فطر ميمونم...كاش ميشد ميديدمت......

ميثم

راستي ديگه پز سايته داشنگاهتونو نديها!! با زبون روزه دل كسي رو آب انداختن گناه داره!!...!!تازشم دلت بسوزه كه دانشگاه ما اگه هيچي هم نداره يه سايت داره اووووووووووووف!!سرعت بالا و همه چي!

رحیمه

شهادت امام علی عليه السلام بر تمامی شیعيان آن حضرت تسليت باد. التماس دعا

هاشم

حالات و دريافت هاى شخصى كسانى كه اهل دعا و راز و نياز و اهل شب قدر هستند, نقش خويش را در شب قدر به خوبى دريافته اند. ..گاهى اين حالات آن چنان ژرف و تاثيرگذار است كه تا شب قدر آينده و بلكه تا آخر عمر, در همه افكار, اخلاق, كردار و رفتار شخص رخنه كرده و آن را در يك خط و سير معنوى قرار مى دهد. ديگرانى هم كه به اين حد از معنويت راه پيدا نمى كنند, به فراخور حال خود از مجالس و محافل و شب زنده داریهاى شب قدر بهره بردارى كرده و فيض معنوى مى برند. ريشه اصلى اين دگرگونى ها و حالات, به خود افراد بر مى گردد و اينكه تا چه حد خود را آماده بهره بردارى از بركات شب قدر و فضيلت هاى آن كرده باشند. ...

عبد درگاه علی سيد علی

ديد مجنون را يكي صحرا نورد در كنار باديه بنشسته فرد صفحه اش از خاك انگشتان قلم مينويسد نام ليلي دم به دم گفت مجنون شيداي چيستي مينويسي نام بهر كيستي... گفت مشق نام ليلي ميكنم خاطر خود را تسلي ميكنم چون ميسر نيست مارا كام او عشق بازي ميكنم با نام او یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی یا علی

زهرا(زيبای شاپرک)

با سلام وبلاگ خوبی داری شميم ياس را با تو قسمت می کنم اگر شوقی برای پرواز داری؟

يك مفيدي

سلام داشتم توي ياهو به دنبال مفيد مي گشتم وبلاگ تو هم اومد بهت تبريك مي گم ولي كاش كمي هم از بي عدالتي هاي مفيد مي نوشتي گرچه مي دونم موضوع انتخابيت خيلي عاليه بهت تبريك مي گم

مريم حقيقت

سلام/ودردهای من همه از عشق است از عشق عشق عشق فريادم می کنی؟/يا علی

احمد

سلام . مطلب در مورد سیره سیاسی امام حسن می خوام.یرای پایان نامه.ممنون