.::عراق از نگاهی ديگر::.

هشت سال پيش,رژيم عراق-همانطور كه همگي مي دانيم-به كشورمان حمله كرد و هزاران هزار جوان بي گناه را از ما گرفت.در آن برهه‌ي زماني هيچ يك از مردم عراق به كشت و كشتار مردم كشورمان اعتراضي نكردند و ساكت نشستند تا اين بازي خون آلود را فقط تماشا كنند.

حال پس از گذشت سال ها از آن واقعه دارند پاسخش را مي بينند و لمس مي كنند.اين وقايع آن چنان هم كه همه فكر مي كنند بي ارتباط با جنگ تحميلي ما نيست.مردم عراق در سال هاي جنگ مي توانستند به حمايت هم كيش و آيين خود بشتابند.اعتراض پيشكششان!اما چرا نكردند آن را بايد از خودشان پرسيد.

اما ايرانيان به بركت اسلام,آموخته اند كه هميشه گذشت داشته باشند.و اكنون با گذشتشان مردم عراق را حمايت مي كنند.شايد هم اماكن مقدس عراق خشم ايرانيان را اين چنين برانگيخته است.(شايد كه نه!حتما)اما هيچ وقت آن لحظه ها و آن جنايت هاي هشت ساله را فراموش نمي كنند.

به هر حال هيچ كس و رسانه اي به اين گذشت توجه نكرده بود.اين گذشتي كه-همانطور كه گفتيم-به بركت اسلام به ايرانيان آموخته شده است.و حال ايران,سراسر خشم و اندوه فرياد بر مي آورد و مي گويد:

آمريكا؛اسرائيل:

ننگتان باد,

شرمتان باد,

مرگتان باد.....

908.jpg

بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا اليه راجعون

در اعتراض به جنايات نيروهاي انگليسي در عراق امروز (يكشنبه) ساعت 2 همه با هم در برابر سفارت اين كشور در تهران فرياد مرگ بر انگليس سر خواهيم داد. مسلماني مليت كشور و مرز نمي شناسد.آري دولت انگليس با مردم مسلمان عراق وارد جنگ شده است و سفيران انگليس نيز نمايندگان رسمي همان دولتند. اگر نگوييم كه خون آنان به عنوان كافران حربي بر ما مباح است حداقل خروج آنان و تعطيلي سفارت انگليس در تهران مي تواند تكاني بر ما باشد كه اكنون همگي در رخوتي دردناك فرو رفته ايم.

913_pct_30.jpg

پيام وبلاگ شيعه

با تشكر از همراهي تمام دوستان در ارائه نظرات,متاسفانه به دلايل فني,اينجانب نمي توانم از وبلاگ هاي پرشين بلاگ بازديد نمايم.اين مشكل هيچ ربطي به ISP و امثالهم ندارد و به احتمال فراوان رايانه ي اينجانب ويروسي شده است.لطفا عذر حقير را در پاسخ ندادن به همكاري و همراهي شما و عدم حضور در بلاگتان پذيرا باشيد.

از وبلاگ هاي بت بزرگ -- هلوع -- مهر آب -- الهدي -- عشق -- خيبرشكن -- ميثم اس اس -- شيعه -- معراجيان -- اباصالح -- ريحانه النبي ديدن فرماييد.

هم چنين سايت حاج حميد در حركتي زيبا بيانيه اي در محكوميت حوادث اخير عراق نوشته است كه بيش از 400 نفر آن را امضا كرده اند.شما هم بيانيه را بخوانيد و امضا كنيد.

/ 17 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mohebefatemeh(s)

سلام.ممنن که به من سر زديد.خوشحالمن کرديد.بازهم از اين کار ها بکنيد.دعا يادتون نره..........اللهم عجل لوليک الفرج

mandani1983

سلام پسر عمو ------- شايد هم بهتر باشه بگم دختر عمو ----------------- نمی دونم چون من تاحالا پسر عمو نداشتم ------- پرسيدی چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جواب-------- رفتم به هزار دليل -------- بر نمی گردم به هزار دلیل دیگر ---------- اگر فقط یک دلیل در قلبم جوانه زند بر می گردم . خیلی خوشحالم که یه هم فامیلی تو این دنیا پیدا کردم . البته اگه سر کاری نباشه بيشتر خوشحال می شم . باز هم از تماست ممنون

پلاک جنگی

ايول انشاالله آزادی کربلا يا علی به ما هم سر بزن

روياي رقص ( كتكله سابق)

سلام بالاخره وبلاگ جديدم رو درست كردم .ادرس من از http://katakalle.persianblog.ir به اين لينكي كه دادم تغيير كرده.يه سر بزنين ممنون مي شم!!

خادم المهدي

بسمک يا الله....عالی بود ..دست ياريگر مهدی فاطمه به همراهتان انشاالله..يا علی

سید مجید

سلام....نوشته هايم مثل هميشه و به رنگ قبل بودند....نمی دانم مشکل شما چی بوده است....ممنون از لطف تون....و فرياد بر اوردن هم ديگر اثری ندارد...در پناه حق

rezvan

سلام ...حرف خواصي ندارم ...موفق باشيد مقاله ی بالای صفحه نيز جالب بود

کمیل

سلام .. از دیدن وبلاگ زیبات لذت بردم .. خدا امثال شما رو زیاد کنه برادر ... دیروز تو مرز جنون بودم .. تحصن جلوی سفارت هیچ کاری برامون نکرد .. شایدم کرد و من هنوز فکرم خامتر از اونه که بفهمه ... مطمئنا ... بگذریم ..دیروز که خمپاره به ورودی حرم زدن دلممی خواست واقعا ... داشتم دق می کردم ... الان پیام آقا رو شنیدم .. اگه آقامونم نبود مردن به والله بهتر بود ... لحظه شماری می کنم که اذن جهاد بدن .. یاعلی ... با ولایت تا شهادت

7ta*

وبلاگ قشنگی داريد مخصوصا با اين شعری که گذاشتين زيباتر شده...

مهدي

يه سر هم به اينجا بزن