تولد سه سالگی ات مبارک!

((بسم الله))

یکشنبه،2 شهریور 1382،ساعت16:32 دقیقه بود که کلید ثبت پیام برای اولین بار در وبلاگ سیب خوشبو فشار داده شد.بله!درست حدس زدید.

وبلاگ امام حسن(علیه السلام)؛سیب خوشبو سه ساله شد...

راستش شمارش پست های به روز شده را در وبلاگ ندارم.اما تا جایی که یادم هست،به غیر از یک سالی که درگیر کنکور بودم هر هفته وبلاگ به روز شده است.(با یک حساب سرانگشتی می شود حداقل 144 به روز رسانی)آن هم پنج شنبه ها یا جمعه ها.کم تر وبلاگی را می شناسم که با این نظم به روز شده باشد(خودمون خودمون رو تحویل نگیریم کی تحویل بگیره؟14.gif)

انتخاب وبلاگ سیب خوشبو به عنوان وبلاگ دوم در رشته ی داستان کوتاه در نخستین جشنواره ی وبلاگ نویسی قرآنی در سال 1384 باعث شد که روند وبلاگ نویسی اینجانب با دقت و شوق بیشتری انجام گیرد.

اما این قدر جامعه ی وبلاگ نویسی فارسی بزرگ شده است که دیگر اکنون کوتاه نویسی حرف اول را در هر وبلاگی می زند.اما واقعا وبلاگ خوانی و وبلاگ نویسی در روند زندگی شما چه تاثیری داشت و دارد؟

داستان وبلاگ نویس شدن من و تاثیر وبلاگ بر زندگی من حدیث مفصلی است که ان شاءالله در پست بعدی کاملا شرح خواهم داد.این پست خیلی طولانی شد.

باشد که جشن صد سالگی وبلاگ سیب خوشبو را با هم بگیریم(البته در آن دنیا!!09.gif)

با تشکر از دوستانی که نظر دادند:

وبلاگ هویجوری -- وبلاگ شهید مظلوم -- وبلاگ شب های شعر شاعر شنیدنی است -- وبلاگ بچه های آسمان -- وبلاگ آشنایی با پدر زمان -- وبلاگ به نام حضرت دوست -- وبلاگ هیئت محبان الرضا(علیه السلام) -- یا کریم -- وبلاگ حیات خلوت -- وبلاگ پیام گل سرخ >>توضیح:ایشون در پی اجرای سیاست چندوبلاگی یک وبلاگ دیگر هم تاسیس کرده اند.وبلاگ بانوی نور وبلاگ جدید ایشون هست.موفق باشند ان شاءالله و ماشاءالله به این انرژی -- وبلاگ روانشناسی بالینی -- وبلاگ مچول کوچول -- وبلاگ راهیان سفر عشق -- وبلاگ بربال های پرنده ی آبی -- وبلاگ شور عرفان -- وبلاگ احساس آبی الناز

/ 39 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شورش در سراسر کشور

وضعيت دريازده شهر فلج كننده است. تهران، قم، اصفهان،شيراز، مشهد، تبريز،اهواز،‌آبادان، كرج و... مردم با تعطيل كردن مغازه ها به جمع تظاهركنندگان پيوسته اند. تپه هاي قيطريه در شمال، نازي‌آباد درجنوب، بيابانهاي محمد علي جناح در غرب وميدان ژاله در شرق چهار مقصد راهپيمايان تهراني است ...

موسوی

سلام خسته نباشی ليتنکتو رو سايت گذاشتم اگر وبلاگ خوب ديگری سراغ داری بيا و تو بخش نظرات شما در سايت برايم بنويس www.4diplomats.ir

ريحانه

سلام . . . میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت بر شما مبارک باد

ريحانه

سلام ...میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت بر شما مبارک باد

ميثم

سلام حسن جان....امروز دلم به این خوش بود که تو مراسمی که آقای ا به مناسبت میلاد امام زمان(عج) تدارک دیدن ببینمت.. البته جویای احوال شدم ازپدر گرامیتان اما انگار سعادت نداشتم زیارتت کنم.............راستی دیگه به من سر نمیزنیها!!

مير علی

سلام اقا چطوري خوبي ممنون ک هسر زدي منم ميلاد حضرت حجت رو به شما تبرک ميگم تولد عيد شما هم مبارک سالها بتوني ان شا الله قلم بزني براي اهل البيت يا علي

سردبير

سلام حالت خوبه توی سايت لينکتو گذاشتم لطف کن سری به ما بزن و لينک های دوستانتو برامون بنويس

نگین عشق سلطان

سلام حالا تولد ۱۰۰ سالگی رو نميدونم ولی ايشالله ! خيلی وبلاگ خوبی داری. منم از عاشقای امام حسنم. مرسی از وبلاگ خوبت

میثم

یک روز صدام به بوش زنگ می زند و می گوید:« جورج دیشب یک رویای زیبا دیدم. خواب دیدم که برج های دوقلو دوباره ساخته شده و نیویورک از همیشه زیبا تر است و روی هر ساختمان بلند یک پرچم بود.» بوش:« روی پرچم چی نوشته بود؟» صدام:« نوشته بود: الله اکبر» بوش:« اتفاقا من هم دیشب خواب بغداد را دیدم که تمام ساختمان ها دوباره ساخته شده بود و بغداد حتی از زمان قبل از جنگ هم زیباتر شده بود. و روی همه ساختمان ها یک پرچم بود.» صدام:« روی پرچم ها چی نوشته شده بود؟» بوش:« نمی دانم. آخه بلد نیستم اسرائیلی بخوانم»!!!!!! اینو به مناسبت ۱۱ سپتامبر نوشتم! حال وکردی؟

مرضیه

سلام يه بار ديدم اون وبلاگو سوالهاي جالبي ميپرسه.حالا تاخير چه اشكالي داره.تولد ديگه يا حــــــــق