امام حسن(ع)؛سیب خوشبو

هفته نامه ای که دیگر در www.sibekhoshboo.ir به روز می شود

.::عراق از نگاهی ديگر::.
نویسنده : حسن میثمی - ساعت ۳:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۳/۱
 

هشت سال پيش,رژيم عراق-همانطور كه همگي مي دانيم-به كشورمان حمله كرد و هزاران هزار جوان بي گناه را از ما گرفت.در آن برهه‌ي زماني هيچ يك از مردم عراق به كشت و كشتار مردم كشورمان اعتراضي نكردند و ساكت نشستند تا اين بازي خون آلود را فقط تماشا كنند.

حال پس از گذشت سال ها از آن واقعه دارند پاسخش را مي بينند و لمس مي كنند.اين وقايع آن چنان هم كه همه فكر مي كنند بي ارتباط با جنگ تحميلي ما نيست.مردم عراق در سال هاي جنگ مي توانستند به حمايت هم كيش و آيين خود بشتابند.اعتراض پيشكششان!اما چرا نكردند آن را بايد از خودشان پرسيد.

اما ايرانيان به بركت اسلام,آموخته اند كه هميشه گذشت داشته باشند.و اكنون با گذشتشان مردم عراق را حمايت مي كنند.شايد هم اماكن مقدس عراق خشم ايرانيان را اين چنين برانگيخته است.(شايد كه نه!حتما)اما هيچ وقت آن لحظه ها و آن جنايت هاي هشت ساله را فراموش نمي كنند.

به هر حال هيچ كس و رسانه اي به اين گذشت توجه نكرده بود.اين گذشتي كه-همانطور كه گفتيم-به بركت اسلام به ايرانيان آموخته شده است.و حال ايران,سراسر خشم و اندوه فرياد بر مي آورد و مي گويد:

آمريكا؛اسرائيل:

ننگتان باد,

شرمتان باد,

مرگتان باد.....


بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا اليه راجعون

در اعتراض به جنايات نيروهاي انگليسي در عراق امروز (يكشنبه) ساعت 2 همه با هم در برابر سفارت اين كشور در تهران فرياد مرگ بر انگليس سر خواهيم داد. مسلماني مليت كشور و مرز نمي شناسد.آري دولت انگليس با مردم مسلمان عراق وارد جنگ شده است و سفيران انگليس نيز نمايندگان رسمي همان دولتند. اگر نگوييم كه خون آنان به عنوان كافران حربي بر ما مباح است حداقل خروج آنان و تعطيلي سفارت انگليس در تهران مي تواند تكاني بر ما باشد كه اكنون همگي در رخوتي دردناك فرو رفته ايم.

پيام وبلاگ شيعه


با تشكر از همراهي تمام دوستان در ارائه نظرات,متاسفانه به دلايل فني,اينجانب نمي توانم از وبلاگ هاي پرشين بلاگ بازديد نمايم.اين مشكل هيچ ربطي به ISP و امثالهم ندارد و به احتمال فراوان رايانه ي اينجانب ويروسي شده است.لطفا عذر حقير را در پاسخ ندادن به همكاري و همراهي شما و عدم حضور در بلاگتان پذيرا باشيد.

از وبلاگ هاي بت بزرگ -- هلوع -- مهر آب -- الهدي -- عشق -- خيبرشكن -- ميثم اس اس -- شيعه -- معراجيان -- اباصالح -- ريحانه النبي ديدن فرماييد.

هم چنين سايت حاج حميد در حركتي زيبا بيانيه اي در محكوميت حوادث اخير عراق نوشته است كه بيش از 400 نفر آن را امضا كرده اند.شما هم بيانيه را بخوانيد و امضا كنيد.


 
comment نظرات ()