امام حسن(ع)؛سیب خوشبو

هفته نامه ای که دیگر در www.sibekhoshboo.ir به روز می شود

.::اينترنشنال مفيد يونيورسيتی::.
نویسنده : حسن میثمی - ساعت ٧:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۸/٢٧
 

بسم الله

بدبختی نه از می و نه از خم شروع شد***از دانشگاه مفيد قـــــــــم شروع شد
من زل زدم به اقتصاد و اقتصاد به مــــــن***از اين غول بی شاخ و دم شروع شد

سلام به همگی و يک عذرخواهی جدی به خاطر ديرکرد در به روز رسانی!ديگه دانشجوی شهرستان شدن مخصوصا قم اين دردسر ها رو هم داره ديگه.به هر حال از همگی معذرت می خوام و قول می دم ديگه تکرار نشه!این دفعه می خوام از دانشگاه بين المللی مفيد بگويم برايتان...

اين دانشگاه که حتما بايد لفظ بين المللی همراهش باشد(و گرنه نمی شود)در خاورميانه تک است.حتی مسئولينش می گويند ما در قم دانشگاه اوليم!(بخون تا آخرش)و در برنامه ی ده سال توسعه قرار دارند که دانشگاه هاروارد و کمبريج و حتی پيام نور واحد ابهر را بگذارند تو جيبشان.البته ان شاءالله قرار است از سال آينده نهايتا تا رتبه ی يک را پذيرش داشته باشد.پس به کنکوری ها می گويم:زياد روی اين دانشگاه معتبر و تک حساب باز نکنيد.

از نظر جغرافيايی اين دانشگاه در منظقه ی زنبيل آباد قم واقع است که يکی از مناطق مايه دار قم است و آيت الله موسوی اردبيلی-که خداوند حفظشان کناد ان شاءالله-موسس اين دانشگاه بودند.

از سردر اصلی که وارد می شوی پس از طی مسافت يک کيلومتر-چه بسا بيشتر!-به گودالی عظيم در حواشی دانشگاه می رسی که توجه هر توريستی-از جمله جناب سونيل نارولا-را به خود جلب می کند. به گفته ی مسئولين اينجا قرار است يک مکان تفريحی بشود و گودال حاصل؛دستاورد ۲۰ سال کلنگ زدن است که قرار بوده کلنگ بخورد و بسازندش اما يادشان رفته!

کل ساختمان دانشگاه به صورت <U> است که احتمالا مخفف يونيورسيتی(!!) می باشد!!

به هر حال گفتنی ها زياد است.مثل اين که ما هيچ تشکلی نداريم.به غير از يک کانون قرآن و عترت که کار بسيج و نهاد را تواما انجام می دهد.دانشگاه ما هم اصلا-تاکيد می کنم اصلا- سياسی نيست.

و ديگر اين که هيئت امنای اين دانشگاه عبارتند از:۱-سيد محمد خاتمی-۲-مصطفی معين-۳-سيد حسين ميرموسوی-۴-حسن حبيبی و... .حالا فهميديد اصلا سياسی نيست؟

جمعيت دانشگاه به صورت ۸۰٪ به ۲۰٪ است.يعنی ۸۰٪ پسر و... .ورودی دختر فقط در رشته ی فلسفه داريم و به قول بچه ها خيابون جردن ما رفتن به گروه فلسفه است.(خدايا توبه)

به هر حال اينترنشنال مفيد يونيورسيتی بايد به خودش بنازد که چنين نابغه ی علمی را پذيرفته است!

اگر گذرتان به قم افتاد توصيه می کنم حتما از دانشگاه مفيد قم بازديد ننماييد که دپرس خواهيد شد.البته آدرس نمی خواهد چون از هر کس بپرسيد که مفيد يونيورسيتی کجاست می گويد:هان؟

اين هم سايت به روزش!!:

http://mofidu.ac.ir


با تشکر از تمامی دوستانی که در مطلب گذشته نظر دادند:

نورا(وبلاگ سرزمين نور) -- سجاده ی ياس(وبلاگ به سپيدی ياس؛به سرخی خون) -- يه مسافر(وبلاگ صبا) -- آقا مجتبی(وبلاگ مهراوه من) -- تنها(وبلاگ شاعرانه) -- خانم مرضيه(وبلاگ به نام حضرت دوست) -- حميد دادا(وبلاگ حکمت تازيانه) -- مشکات(وبلاگ فرزند صالح و مشکات) -- مديريت وبلاگ الفاتح -- آقا ميثم(وبلاگ بچه های آسمان) -- طوطی شکر شکن(وبلاگ خط يار)

 


 
comment نظرات ()